+90 549 791 09 45
300 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO
+90 549 791 09 45
300 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO

Yılbaşı Evde Yapılabilecek Farklı Hobiler

Minyatur Tugla Cırak Paketi

Yılbaşında Yeteneksizsiniz İzlemekten veya Tombala Oynayarak Girmekten Sıkıldınız mı ?

Bu sene yılbaşında yeteneksizsiniz izlemek ya da tombala oynamaktan farklı bir şey yaparak girmek ister misiniz ?

 Minyatür tuğla hobi kitleri tam size, ailenize ve çocuklarınıza göre… Birlikte yapabileceğiniz kaliteli zaman geçirebileceğiniz benzersiz bir ürün…

Hatta yılbaşında klasikleşen şöminenin mini hali bile ürünlerimiz arasında mevcuttur.

 

Minyatür tuğla kendiniz sevdiklerinizle yapmak için harika bir ürün olmasıyla beraber yılbaşı hediyesi olarak da verilebilecek güzel bir üründür.

Yeni sene yaklaşırken annenize, babanıza, iş arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, çocuklarınızla birlikte evde yapabileceğiniz aktivite ve çevrenizde sizin için önemli olan, değer verdiğiniz kişilere yılbaşı hediyesi olarak verebileceğiniz hediye seçeneklerinden birisi de minyatür tuğla oyuncak ev yapım setidir. 

Hediyenin küçüğü büyüğü olmaz denir. Minyatür tuğla setleri küçük ürünlerden oluşan büyük bir hediyedir.

Diorama sanatı için mini tuğlalar yılbaşı hediyesi için aslında sadece sevdiklerimize onları hatırladığımızı göstermenin hoş bir yoludur.

Yılbaşı için ne hediye alınır diye düşünüyorsanız, diorama malzemeleri gibi size fikir verebilecek bazı önerilerimizi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yılbaşı hediyesi seçerken birkaç noktaya dikkat etmek önemlidir. Böylece onlarca yılbaşı hediyesi fikri arasından mini tuğla ve mini tuğla ev paketleri hem hoşunuza gidecek, hem vereceğiniz kişiyi memnun edecek, hem de bütçenize uygun bir hediye seçmeniz oldukça kolaylaşır.

Çam Sakızı Çoban Armağanı: En Güzel Yılbaşı Hediyesi Fikirleri ve Yeni yıla girerken evde yapabileceğiniz muhteşem etkinlik Minyatür tuğla ile ev yapımıdır. 

Yılbaşı hediyesi seçerken en önemli konular; alacağınız hediyenin ne kadar kişisel olacağı, karşı tarafın bu hediyeden ne kadar yararlanabileceği veya hoşlanabileceği ve hediyenin belirlediğiniz bütçe aralığında olmasıdır. Burada bir de not bırakmak gerekir. Belli paketlerimiz aynı gün yapılıp tamamlanabilir. Bazı paketlerimiz ise tam bir inşaat eseridir ve kolon dökme gibi işlemler sebebiyle tamamlanması 3-5 gün kadar sürebilir.

 Minyatür tuğla ev yapım seti bütçenize en uygun yılbaşı hediyesi seçeneklerinden birisidir.

Ayrıca yılbaşı özel YILBASI20 kodu ile %20 indirim alabilirsiniz.

Anne ve babanız için yılbaşı hediyesi alternatifleri arasından seçim yapmak nispeten daha kolaydır çünkü tercihlerini, zevklerini, hayatlarında nelere ihtiyaç duyduklarını bilirsiniz. Aynı zamanda minyatür tuğla ev modelleri aile içi etkinlik için harika bir hediye ve etkinliktir. 

Evde canı sıkılanlar için yeni hobi arayanlara diorama sanatı en farklı ve eğlenceli hediyelerden biridir. Diorama malzemeleri ile günlük yaşamlarında kullanırken mutlu olacakları ve gülümseyerek sizi hatırlatacak her türlü hediyeyi düşünebilirsiniz. Minyatür tuğladan ev yapımı, minyatür bir garaj, minyatür bir bahçeli ev, minyatür tuğla ile sevdiklerinize mini dekor hediyelere kadar geniş bir yelpazeden tercih yapabilirsiniz. Aynı şekilde Eviniz için minyatür tuğla ile yapabiliceğiniz dekor fikirleri hoş bir yılbaşı hediye fikirleri olabilir.

Hediyeleşmek geleneğimizde zaten var olan bir konudur.

Kadınlar için yılbaşı hediyesi olabilecek o kadar çok seçenek vardır ki burada doğru hediyeyi seçebilmek için eşinizin, sevgilinizin nelerden hoşlandığına neleri kullandığına biraz dikkatinizi vermeniz gerekir. Parfümler, kozmetik ürünleri, şık kıyafetler ve aksesuarlar, çiçekler ve çikolatalar, isme özel yaptıracağınız kişisel kullanım ürünleri ilk akla gelen seçeneklerdir. Arkadaşlarınız için ise hediye seçmek çok daha kolay olacaktır. Minyatür tuğla inşaat seti, mini tuğla ev setleri, hatta dilerseniz mini tuğlalardan yapabileceğiniz minyatür bir mahalle bile harika yılbaşı hediyesi alternatifleri arasındadır.

Yılbaşı Çekilişinde Ne Hediye Alınır?

Çoğu zaman yılbaşı yaklaşırken birçok işyeri yılbaşı hediye çekilişi başlatır ve çalışanların birbirleriyle hediyeleşmelerine vesile olur. Böyle bir yılbaşı çekilişi için iş arkadaşlarınıza ne alabileceğinizi düşünüyorsanız, öncelikle ofiste kullanabilecekleri küçük parçalardan başlayabilirsiniz. Minyatür tuğla ile yapabileceğiniz kalemlik, isimlik altlığı, bardak altlığı gibi dekoratif ürünler bile tasarlayabilirsiniz. Mini tuğlalar ile yapabileceğiniz bu tasarımlardan güzel birer hediye seçeneği olarak düşünebilirsiniz.

Yılbaşı Hediye Paketleri Nasıl Yapılır?

Eğer vereceğiniz hediyeyi seçtiyseniz, sıra yılbaşı hediye paketi yapmaya gelmiş demektir. Ürünü satın aldığınız yerden de hediye paketi yapmalarını isteyebilirsiniz ancak bu tür yılbaşı hediye paketleri daha standart olmaktadır. Eğer seçtiğiniz hediyeye daha kişiselleştirilmiş bir dokunuş katmak isterseniz, yılbaşı temalarını çağrıştıran bir hediye paketini minyatür tuğladan ev yapımı setleriyle kendiniz hazırlayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak hazırlayacağınız minyatür tuğla seti hediye paketleri, hediyenize apayrı bir hava katacaktır.

Eğer dilerseniz, yılbaşı hediye paketi yapmak için minyatür tuğla ev yapmak için alacağınız setleri  de kişiselleştirebilirsiniz veya herhangi bir kutuyu farklı kağıtlarla kaplayıp dönüştürerek kendiniz güzel bir yılbaşı kutusu hazırlayabilirsiniz. Yılbaşı havasını kutularınıza taşımak için portatif led ışıkları, mini çam ağacı parçalarını da kullanabilirsiniz.

Yeni yıl yaklaşırken sevdiklerinize birbirinden güzel yüzlerce hediye alternatifi için hazırladığımız yılbaşı hediyesi fikirleri listemize göz atın!

Yapım süresi 3-5 saat olduğu için dilerseniz 

 

*Minyatür Tuğla ile Tek Katlı Ev Paketi

* Minyatür Tuğla ile Müstakil Ev Paketi  tercih edebilirsiniz.  

 

Ancak bu süre uzun ve daha ekonomik bir ürün olsun derseniz 1-3 saatte tamamlanabilen 

 

*Minyatür Tuğla ile Taş Bağ Evi Paketi tercih edebilirsiniz. 

 

Ancak yok biraz daha kolay ve ekonomik olsun derseniz;

 

* Minyatür Tuğla ile Garaj Paketi, 

 

*Minyatür Tuğla ile Çırak Paketi, 

*Minyatür Tuğla ile Şömine Paketi tercih edebilirsiniz. 

Yaratıcılığıma güveniyorum kendim tuğla ve harç alarak harikalar ortaya çıkartabilirim diyorsanız. Sadece tuğla ve harç olarak da sipariş oluşturabilirsiniz.

Yeni yılınızın güzellikler getirmesini dileriz.

Minyatür Tuğla Hobiden Bir Tuğla Fazlası….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir