Hakkımızda

Üretim, satış ve pazarlama hayatına 2019 yılında başlayan Minyatür Tuğla markası olarak Türkiye’nin ilk minyatür ölçekli tuğla ve inşaat malzemeleri üreticisiyiz. Geniş ürün yelpazemizle ülkemizde hobi dünyasına renk katmaya geldik.

Ürünlerimiz arasında mini tuğla, çatı kiremitleri, kilit parke taşları, kapı, pencere, çim, çatı iskeletleri ve hatta inşaat demirleriyle birlikte kolon/kiriş kalıpları dahi bulunmaktadır. Ayrıca ürünlerimizi; içerisinde plan/proje, yapım videosu gibi yardımcı içeriklerin de bulunduğu eğitici, geliştirici ve eğlenceli “Kendin Yap Kitleri” şeklinde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Böylece minyatür tuğla dünyasına kolayca giriş yapabilir ve sonrasında hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Günümüzde akıllı telefonların, tabletlerin ve sosyal medyanın bilinçsizce kullanılması çocukları gerçek hayattaki uğraşlardan uzaklaştırıp, el becerilerinin zayıflamasına ve körelmesine sebep olmaktadır. Bu sebepler de ebeveynleri çocukları için eğitici, geliştirici ve motor gelişimine destek olan oyun setleri arayışına itmektedir. Biz de Minyatür Tuğla olarak bu arayışa, tamamı kendi üretimimiz olan mini tuğlalar ve maket ev kendin yap setlerimiz ile cevap veriyoruz.

Dahası, mimarlık ve inşaat mühendisliği öğrencilerinin maket yapımında ihtiyaç duydukları gerçek inşaat malzemelerinin minyatürlerini projelerinde kullanmalarına yardımcı oluyoruz.

Ar-Ge, tasarım ve üretim birimlerimizde öğretmen, mimar ve iç mimarlardan oluşan güçlü kadromuz; daha eğitici, kaliteli ve estetik eserleri ortaya koyabilmek için başta eğitim kurumları olmak üzere inşaat sektörünün öncü firmaları ve diğer hobi malzemeleri üreticileriyle iş birliği halinde çalışmalarını sürdürüyor ve sizlere hem güzel vakit geçirip hem öğreneceğiniz yeni setler oluşturuyor.

Ülkemizdeki e-ticaret pazaryerlerinin “hobi oyuncak” ve “eğitici setler” kategorisinde ve hobi, oyuncak mağazalarının raflarında yerimizi aldıktan kısa bir süre sonra ihracatta ilk adımlarımızı Amerika, Kanada, Azerbaycan ve Çin’e attık. Böylece dünya çapında bir hobi malzemeleri üreticisi olma misyonumuza birkaç adım daha yaklaşmış olduk. Ancak daha uzun bir yolumuz var ve biz, bu uzun yolda siz değerli müşterilerimiz ile yürümekten gurur duyuyoruz.

Minyatür Tuğla

“Hobiden Bir Tuğla Fazlası”

Belgelerimiz