Genel

Kendin Yap Minyatür Ev Kitleri

 Esasında bir sanat dalı olan minyatür, insanların boş zamanlarını daha eğlenceli hale getirebilmek ve el becerilerini geliştirmek amacıyla başvurdukları hobiler arasında yer almaktadır. Minyatür ev yapımı, son birkaç yıl içerisinde Covid-19 salgını nedeniyle insanların evlere kapanmasıyla birlikte daha popüler bir hal almıştır. Özellikle diy projesi olarak minyatür evlere sıkça başvurulmaktadır. Ancak maket yapmak, belirli ölçüde bilgi ve deneyim gerektirmektedir. Maket yapımına yeni başlayan ve bu bilgi ile deneyimden yoksun olanlar için de bazı alternatifler bulunmaktadır. Minyatür Tuğla tarafından sunulan maket kitleri, bu noktada ilk sırada yer almaktadır. Minyatür taş ev kitleri ya da minyatürden yapılacak farklı mimari yapılar için gerekli olan malzemelerin bir arada sunulduğu bu paketler ile başlangıç ve orta düzeyde olanlar kolayca minyatür yapabilmektedir. Ayrıca kendin yap kitleri içerisinde, minyatür projesinin nasıl yapılacağına dair projeler ve yönlendirmeler de bulunmaktadır. Minyatür Tuğla’nın sunmuş olduğu bu olanak sayesinde yaş ve yetenek sınırlaması olmaksızın, ilgi duyan herkes kolayca minyatür evler yapabilmektedir.

Kendin Yap Minyatür Ev Kitleri

Kendin Yap Minyatür Ev Fiyatları

Kendin yap minyatür kitlerinin fiyatları hakkında kesin bir rakam verebilmek mümkün değildir. Zira Minyatür Tuğla tarafından satışı yapılan çok sayıda minyatür kiti bulunmaktadır. Kitin büyüklüğü ve zorluğu, fiyat üzerindeki en belirleyici etkendir. Maket yapmaya yeni başlayacakların daha küçük ve uygun fiyatlı kitleri seçmesi, bunları tamamladıkça daha büyüklerine geçiş yapması tavsiye edilmektedir. Kolaydan zora doğru ilerlemek, her zaman için en doğru yöntemdir. Ayrıca paket içerisinde yer alan ürünlerin niteliği de minyatür ev fiyatları konusunda belirleyici bir role sahiptir. Tuğla ağırlıklı bir paketin fiyatı ile kesme taş ağırlıklı bir paketin arasında fiyat farklılıkları mevcuttur. Kendin yap minyatür kitlerinin fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Minyatür Tuğla web sitesini ziyaret etmek daha doğrudur.

Ayrıca ilginizi çekebilir: Maket Kitleri ile Evinizi Oluşturun

Minyatür Bahçe 

Diy minyatür bahçe çalışmaları da minyatür ev yapmak isteyenlerin üzerinde durduğu çalışmalar arasında yer almaktadır. Zira minyatür evlere bir de bahçe eklenmesi, bu projelerin daha estetik bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Minyatür bahçe yapımı için tercih edilebilecek çeşitli malzemeler bulunmaktadır. Taş ya da tuğladan yapılan minyatür evler için basit bir bahçe yapmak doğru değildir. Bunun için bahçenin de minyatür bahçe taşları, minyatür çitler ve minyatür çim gibi ürünlerle oluşturulması gereklidir. Bazı maket paketlerinin içerisinde bahçe yapımı için gerekli olan ürünler de yer almaktadır. Bahçe malzemelerinin pakette yer almadığı durumlarda ise bahsedilen malzemeleri ayrıca temin ederek minyatür ev için bahçe hazırlayabilme olanağı mevcuttur.minyatür-ev-kitleri

Ayrıca ilginizi çekebilir: Minyatür Ev Projeleriniz İçin Minyatür Çiftlik evi

Paket Dışı Ürünler ile Hayalindeki Evi Yap

Minyatür ev paketleri, genellikle minyatür yapımına yeni başlayanlar ya da el becerilerini biraz daha geliştirmek isteyenler için hazırlanmıştır. Hayal gücü ve el becerisi yüksek olan bireyler için bu paketler yeterli değildir. Minyatür Tuğla bu bireyler için de paket dışı ürünler sunmaktadır. Minyatür paketlerinin içerisinde yer alan tüm malzemelerin, istenilen miktarda ayrı ayrı satıldığı paket dışı ürünler kategorisi, kendi maket projesini geliştirmek isteyenlerin ilgisini çekmektedir. Bu ürünleri almadan önce yapılması planlanan evin iyi tasarlanması ve kullanılacak malzeme miktarının belirlenmesi önem arz etmektedir. Daha sonra projeyi gerçekleştirmeye yetecek ölçüde malzeme temin edilmesi ve projenin hayata geçirilmesi sağlanmalıdır. Minyatür Tuğla paket dışı ürünleri, kalite bakımından paketlerdeki ürünler ile birebir aynıdır. Ayrıca bu ürünler sağlık açısından herhangi bir olumsuzluk teşkil etmemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir